برگزاری جلسه مدیران ارشد شرکت پارس با حضور جناب آقای مهندس مختاریان، مدیرعامل محترم شرکت هلدینگ داده‌ورزی‌سداد

برگزاری جلسه مدیران ارشد شرکت پارس با حضور جناب آقای مهندس مختاریان، مدیرعامل محترم شرکت هلدینگ داده‌ورزی‌سداد

در اولین روزهای انتصاب جناب آقای مهندس مختاریان به سمت مدیریت عامل شرکت هلدینگ داده‌ورزی‌سداد، جلسه‌ای در تاریخ 24 بهمن ماه جاری با حضور مشارالیه و مدیران ارشد شرکت (پارس) در محل این شرکت برگزار شد.

     در این جلسه که آقای مهندس صحاف، عضو محترم هیات مدیره شرکت پارس نیز، جمع را همراهی می‌کردند، ابتدا جناب آقای مهندس طاهری، مدیرعامل محترم شرکت پارس ضمن تبریک انتصاب آقای مهندس مختاریان به سمت مدیرعاملی شرکت داده‌ورزی‌سداد بر همکاری همه جانبه­ ی دو شرکت، در انجام وظایف نسبت به بانک ملی ایران به عنوان کارفرما و بزرگترین مشتری مشترک شرکت‌های "سداد" و "پارس" تاکید نمودند.

     مدیرعامل محترم شرکت پارس، هماهنگی در کلیه امور را از الزمات رشد و تعالی سازمانی برشمرده و بر لزوم همسان‌سازی سیاست اتخاذ شده، برای کلیه شرکت‌های مجموعه‌ی سداد توضیحات مبسوطی را ارایه فرمودند.

     آقای مهندس مختاریان ، مدیرعامل شرکت داده‌ورزی‌سداد نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل جلسه و حضور در جمع مدیران شرکت پارس، مجموعه شرکت‌های هلدینگ سداد را یک خانواده خوانده و ارتباطات دوستانه و صمیمی بین تمامی عوامل را یادآور شدند. ایشان در ادامه‌ی سخنان خود ایجاد توازن به هنگام بروز مشکلات را از الزامات کار دانسته و اهمیت هماهنگی و یکپارچگی تمامی مدیران و کارکنان شرکت را متذکر شدند.

     ایشان در ادامه ضمن اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) در خصوص "برکت" وجود برکت در عملکرد مالی شرکت پارس را مورد توجه قرار دادند.

     جناب آقای مهندس طاهری در بخش دیگر سخنان خود بر شفافیت عملکرد مالی و سایر امور محوله اشاره نمود و به پیگیری و حل مسایل مورد انتظار تاکید نمودند.

     در ادامه هر یک از معاونان و مدیران ضمن ارایه‌ی گزارش مختصر از عملکرد مجموعه‌ی  تحت امر، خواسته‌های خود را در جهت بهبود عملکرد شرکت بیان داشته و در خاتمه با قول مساعد جناب آقای مهندس مختاریان جلسه به پایان رسید.

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: