حضور همکاران مرکز پشتیبانی استان گلستان در نمایشگاه الکامپ استانی

مسوول و همکاران مرکز پشتیبانی استان گلستان در هشتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از 97/4/19 تا تاریخ 97/4/22 در مرکز استان -شهر گرگان- تشکیل شده بود، حضور یافتند.

از سوی بانک ملی ایران -اداره امور شعب استان گلستان- فضایی به پرزنت خدمات و محصولات بانک ملی ایران اختصاص یافته بود و همراهی و حضور شرکت پارس در این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود.

در طول این نمایشگاه 4 روزه آقای مهندس صادق پورمسوول مرکز پشتیبانی استان با همراهی همکاران محترم بانک ملی ایران به پرزنت دستاوردها و توان مندی های خود پرداخته که مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت. 

در این نمایشگاه جناب آقای هزار جریبی، نماینده محترم مردم شهر گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی  و جناب آقای عبدالحسینی رییس محترم سازمان صدا و سیمای استان گلستان از غرفه بانک ملی بازدید به عمل آوردند و جناب مهندس صادق پور با معرفی شرکت پارس به عنوان  پشتیبان امن بانک ملی ایران، از ایشان استقبالی گرم به عمل آوردند.

دیدار رئیس اداره امور شعب استان گلستان جناب آقای خانعلی رشیدی از غرفه بانک ملی و گفتگو درباره ی معرفی و کاربرد VTM از رخدادهای این نمایشگاه بود.

همچنین بازدید میهمانان محترمی همچون جناب آقای گوهری –مدیر کل آموزش و پرورش استان- و جناب آقای جلالی –مدیر کل اداره پست استان گلستان- از غرفه بانک ملی و دستاوردهای شرکت پارس از دیگر افتخارات این نمایشگاه بود.

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: