بازدید جناب آقای مهندس طاهری - مدیر عامل شرکت پارس - و هیات همراه از مرکز نمایندگی استان فارس

به گزارش نماینده ی روابط عمومی مرکز نمایندگی شرکت پارس از استان فارس، جناب آقای مهندس طاهری - مدیر عامل شرکت پارس – به همراه جناب آقای پورحنیفه – مدیر محترم پشتیبانی شرق کشور – و جناب آقای اردستانی – مدیر محترم حراست شرکت پارس – از مرکز نمایندگی آن استان در تاریخ 97/5/23 بازدید نمودند.

         این بازدید با هدف بررسی و رسیدگی به امور جاری، فنی و وضعیت فیزیکی و استقرار مکان های مختلف این مرکز به انجام رسید.

        در ابتدای ورود هیات محترم به استان فارس، با ریاست محترم اداری امور شعب بانک ملی – ، جناب آقای بذرافشان – دیدار و گفتگو شد.

       در این جلسه در مورد مسایل مختلف از جمله افزایش تعداد و کارایی دستگاه های VTM در سطح استان صحبت شد و طرفین بر تعامل سازنده و متقابل بین بانک ملی ایران و شرکت پارس تاکید ورزیدند.

         در ادامه ی این جلسه با جناب آقای هنرور، رییس محترم حراست و جناب آقای مهندس طائر،  رییس محترم انفورماتیک استان، بحث و تبادل نظر شد. همچنین از محل استقرار دستگاه های vtm و سیستم های تحت وب شعبه ی  کوثر بانک ملی شیراز بازدید به عمل آمد.

          پس از این بازدید، جلسه ای با حضور مسوول محترم نمایندگی استان، جناب آقای آریان فر و کارشناسان محترم در محل کنفرانس اداره ی امور شعب برگزار شد و طی آن در مورد مسایل داخلی شرکت، چگونگی تسریع پیشبرد اهداف و مسایل فنی شرکت، بحث و گفتگو شد.

         در پایان این بازدید، جناب آقای مهندس طاهری و هیات همراه از وضعیت ساختمان محل استقرار نمایندگی ، بازدید و مشکلات آن را مورد بررسی قرار دادند.

         روابط عمومی شرکت پارس ضمن تقدیر و تشکر از مساعی مسوول محترم نمایندگی و کارکنان شرکت در استان فارس، امید دارد که این گونه بازدیدها در اعتلای عملکرد کارکنان معزز، موثر بوده و امید است از رهنمودهای مستقیم مدیرعامل محترم شرکت و سایر مسوولان در پیشبرد اهداف سازمانی استفاده شود.

 

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: