اولین گردهمایی مدیران ارشد شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد (پارس) و بانک بانان برگزار شد.

اولین گردهمایی آموزشی – توجیهی کارشناسان پروژه ی VTM با حضور مدیر عامل محترم شرکت پارس - جناب آقای مهندس طاهری – و سایر مدیران ارشد این شرکت در تاریخ 97/06/16 در محل هتل المپیک برگزار شد.

این نشست از ساعت 8 صبح با تلاوت قرآن و اجرای سرود جمهوری اسلامی آغاز به کار شد.

در این گردهمایی که جناب آقای مهندس ملکان و جناب آقای مهندس صحاف از اعضای محترم هیات مدیره شرکت پارس آن را همراهی می کردند، ابتدا مدیر عامل محترم شرکت پارس ضمن خوش آمد گویی به کلیه ی حضار، به بیان انتظارات شرکت از بانک بان ها پرداخته و مجریان پروژه ی VTM را از عوامل اصلی تاثیر گذار بر عموم مشتریان و جلب آنها برشمردند.

جناب آقای مهندس صحاف نیز ضمن تبریک 90سالگی تاسیس بانک ملی ایران با سخنان خویش راهنمایی های خود را در توجیه بانک بانان به انجام رسانیدند.

در ادامه معاون محترم اداری مالی، جناب آقای رضاپور به توضیحات ضروری زمینه های مختلف اداری و مالی پرداخته و به سوالات گوناگون کارشناسان در زمینه های مختلف حقوقی، مالی، رفاهی و بیمه پاسخ دادند.

مدیران محترم پشتیبانی نیز هر یک به تناسب حال، به بیان انتظارات عملکردی از کارشناسان پروژه ی VTM پرداختند. در این رابطه درخصوص برخورد یک بانک بان، مشخصات ظاهری و پوشش ، نحوه ی برقراری ارتباط با مشتریان و هدایت و راهنمایی آنها و خصوصیات اخلاقی مورد انتظار از یک بانک بان صحبت شد.

معاونت محترم طرح و برنامه جناب آقای صمدی نیز در سخنان خود به ابعاد مختلف مورد انتظار از یک کارشناس بانک بان پرداختند. ایشان با توجه به توسعه ی بانکداری الکترونیک و برقراری ارتباطات بین بانک و مشتریان، آینده ی فعالیت های سیستم های VTM را بسیار وسیع تبیین کردند.

جناب آقای لاجوردی، معاون محترم خدمات مشتریان و سرکار خانم فتحی مسوول محترم خدمات مشتریان ضمن تشریح امور بانکداری مرتبط با وظایف کارشناسان VTM تعداد 10 استان که تا کنون عملکرد مطلوبی در زمینه جلب مشتریان و کاربران VTM داشته اند معرفی نموده و به طور اجمال نحوه ی عملکرد ایشان را برای جمع توضیح دادند.

جناب آقای رفیع بخش، مدیر محترم روابط عمومی و آموزش نیز در سخنان خود با طرح سوال مشخصات یک « بانک بان موفق » به عوامل موفقیت یک بانک بان پرداخته و ارتباط آن با روابط عمومی بانک بانان را توضیح دادند.

در خاتمه جناب آقای مهندس طاهری مدیر عامل محترم شرکت ضمن جمع بندی اهداف جلسه،سایر رهنمود های لازم را برای حضار ارایه فرمودند.

این گردهمایی راس ساعت 16 با صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: