همایش سراسری معاونان، مدیران و مسوولان شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد(پارس) در جوار بارگاه امام رئوف (ع) برگزار شد.

همایش سراسری معاونان، مدیران و مسوولان شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد(پارس) در تاریخ 21 و 22 شهریورماه جاری در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

          در این گردهمایی تخصصی و معنوی علاوه بر حضور دایم جناب آقای مهندس طاهری – مدیر عامل محترم شرکت پارس– جناب آقای مهندس مختاریان – مدیرعامل محترم شرکت داده ورزی سداد - ،جناب آقای  ملکان –نایب رییس محترم هیات مدیره شرکت پارس- ،جناب آقای صحاف – عضو محترم هیات مدیره شرکت پارس-، جناب آقای طیبی- مدیر عامل محترم شرکت پیشگامان پویا- ،جناب آقای  مونسان - ریاست محترم اداره امور شعب استان خراسان رضوی- و جناب آقای دانشفر- رییس محترم اداره انفورماتیک-، جمع حاضر را همراهی نمودند.

          در مراسم افتتاحیه این همایش پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی، صلوات خاصه حضرت امام رضا(ع) قرائت شد و پس از بیان خیرمقدم از سوی آقای مهندس طاهری؛ جناب آقای مهندس مختاریان، جناب آقای  ملکان، جناب آقای صحاف، جناب آقای مونسان و جناب آقای دانشفر به ایراد سخنرانی پرداختند که پس از هر یک سخنرانی ها فرصتی به پرسش و پاسخ حضار اختصاص داده شد.

در وقت پس از ظهر، جلسه با سخنرانی جناب آقای موسوی - معاون محترم بازرگانی و امورقراردادها- و جناب آقای لاجوردی - معاون محترم خدمات مشتریان- ادامه یافت و   سپس سه کمسیون تخصصی به طور همزمان با حضور اعضای محترم معاونت های طرح و برنامه، پشتیبانی فنی و اداری مالی و مسوولان مراکز نمایندگی شرکت پارس در استان ها، تشکیل شد.

در این کمسیون ها زمان لازم برای هر گروه در نظر گرفته شد که اعضای هر کمسیون، در زمان تقریبی  یک ساعت به صورت چرخشی در سایر کمسیون ها نیز شرکت جستند. این امر موجب گردید که مسوولان محترم مراکز نمایندگی شرکت پارس، فرصت مناسبی را برای دریافت بازخورد عملکرد خود داشته و در عین حال به طور مستقیم، دیدگاه ها و نظرات خود را به معاونان و اعضای هر معاونت انتقال دهند.

در روز دوم این گردهمایی، ابتدا یک فیلم با محتوای بررسی علل شرکت های موفق به نمایش گذاشته شد. سپس آقای صمدی - معاون محترم طرح و برنامه -  درخصوص ارزیابی عملکرد مراکز پشتیبانی در سطح کشور به صحبت پرداخته و ضمن تشکر از مساعی تمامی کارکنان  مراکز پشتیبانی در سراسر کشور به معرفی مراکزپشتیبانی که در مجموع عملکرد مناسب تری نسبت به سایر مراکز داشته اند، اقدام نمودند. در ادامه مراکز یاد شده مورد تقدیر قرار گرفتند که اصل این مهم در واقع تقدیر و تشکر از مسوولان نمایندگی و کلیه ی کارکنان هر یک از آن مراکز می باشد.

اسامی مراکز نمایندگی که مورد تقدیر قرار گرفتند به شرح ذیل می باشد:

* شرق کشور:        استان های            1- اصفهان         2- یزد                       3- گلستان 

* غرب کشور:        استان های             1- زنجان            2- خوزستان          3- اردبیل

*مراکز نمایندگی تهران:                       1- شرق             2- شمال 

آنگاه جناب آقای مهندس طاهری به سخنرانی پرداختند. بخشی از این سخنرانی درخصوص اصول مدیریتی و برنامه ریزی استراتژیک و رهبران خودساخته بود که مورد استقبال حضار قرار گرفت و  سپس اعضای حاضر در جلسه به طرح سوالات خود پرداخته و پاسخ های لازم را دریافت نمودند

در فرصت بعد ازظهر، پس از نمایش فیلم دیگری با محتوای سازمان های موفق، جلسه با سخنرانی جناب آقای اردستانی - مشاور محترم مدیرعامل و مدیر حراست شرکت پارس - ادامه یافت و در ادامه نمایندگان مسوولان مراکز تهران، غرب و شرق کشور با طرح مسایل و دغدغه های خود پاسخ های لازم را از سوی مدیرعامل محترم شرکت – جناب آقای مهندس طاهری و جناب آقای ملکان، جناب آقای صحاف، معاونان، مدیران و مسوولان ستادی محترم دریافت نمودند.

در اواخر زمان برگزاری این گردهمایی با طرح یک سلسله سوالات واگرا و همگرا به صورت مکتوب، تمامی حضار، مورد نظرخواهی و ارایه ی بازخورد از گردهمایی قرار گرفتند. 

 این مجمع در عصر روز پنج شنبه 97/06/22 با جمع بندی و بیانات مدیرعامل محترم شرکت پارس و صلوات خاصه ی حضرت امام رضا (ع) به پایان رسید.


دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: