بازدید مدیرعامل محترم شرکت پارس_جناب آقای مهندس طاهری- از مرکز نمایندگی استان البرز

.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل "محترم شرکت پارس" _ جناب آقای مهندس طاهری_به همراه مدیر حراست و مشاور مدیرعامل محترم _ جناب آقای اردستانی _ مدیر محترم پشتیبانی غرب کشور_ جناب آقای اصغری_ از مرکز نمایندگی شرکت در استان البرز بازدید نمودند.

در این بازدید که مسوول محترم نمایندگی شرکت در استان "البرز "ایشان را همراهی می نمودند جلسه ای با حضور رییس محترم اداره امور استان و معاونت محترم اداره امور و کارشناس گرامی انفورماتیک استان" البرز "برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای جلالی _ریاست محترم اداره اموراستان_ به اهمیت وجود تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و بستر انفورماتیک مناسب در ارایه خدمات بانکی به نحو مطلوب و در نهایت رضایتمندی مشتریان از عملکرد شرکت پارس و بانک ملی، سخن گفتند. همچنین در خصوص پروژه ی جدید پشتیبانی دوربین های مدار بسته ی نصب شده در بانک های ملی شعب استان البرز، توسط "شرکت پارس" اظهار رضایت نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس طاهری ضمن تأیید سخنان ایشان، اظهار نمودند که انتظارات کاربران در سطح شعب، در خصوص مهیا بودن سیستم های به روز و بی نقص، به حق بوده و شرکت پارس سعی دارد که در راستای سیاست و چشم اندازهای بانک ملی نسبت به تجهیز شعب و یا به روزرسانی سیستم های در اختیار کاربران، به حد ایده آل و مطلوب اقدام نماید.

جناب آقای مهندس طاهری_ مدیرعامل محترم_ ضمن تشریح برنامه های آتی، حرکتی هدفمند و  افق مند را برای همکاران مرکز نمایندگی شرکت در استان ترسیم نمودند و نیروی انسانی را به عنوان بزرگترین سرمایه شرکت و" آموزش و ایجاد فضای سازمان یادگیرنده" را جزو سیاست های اصلی شرکت بیان نمودند.

روابط عمومی "شرکت پارس" ضمن تشکر از خدمات تمامی همکاران مرکز نمایندگی شرکت دراستان "البرز"، امیدوارست که در این بازدیدها ضمن استفاده از رهنمودهای مستقیم  مدیرعامل محترم شرکت _ جناب آقای مهندس طاهری_ تلاش همه ی عزیزان در جهت اهداف سازمانی و جلب رضایت مشتریان، بیش از پیش به ثمر بنشیند. 

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: