بازدید جناب آقای مهندس طاهری_ مدیرعامل محترم شرکت پارس _از مرکز نمایندگی استان یزد

.

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس جناب آقای مهندس طاهری_ مدیرعامل شرکت متبوع- به همراه جناب آقای پورحنیفه – مدیر محترم پشتیبانی شرق کشور- از مرکز نمایندگی آن استان در تاریخ 97/07/16 بازدید نمودند.

این بازدید با هدف بررسی و رسیدگی به امور جاری، فنی و ارتباط با رییس محترم اداره امور استان و نیز همکاران این مرکز به انجام رسید.

در این سفر یک روزه، ابتدا جلسه ای با حضور کلیه همکاران در محل کنفرانس اداره ی امور شعب برگزار شد و طی آن در مورد مسایل داخلی شرکت، چگونگی تسریع پیشبرد اهداف و مسایل فنی ، بحث و گفتگو شد.

در ادامه جناب آقای مهندس طاهری و هیأت همراه ضمن بازدید از شعب منتخب استان با مسوولان و کارکنان شعب، پیرامون روند اجرای برنامه های جدید از جمله سیستم های تحت وب و اتوماسیون مذاکره نمودند.

سپس در جلسه ای با حضور ریاست محترم اداره امور شعب بانک ملی استان یزد-جناب آقای رضایی -و ریاست محترم انفورماتیک -جناب آقای جنتی -موضوعات مختلف حوزه انفورماتیک بانک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه، جناب آقای رضایی مراتب تشکر و قدردانی خود از شرکت را ابراز داشته و مجموعه همکاران شرکت پارس را بازوی توانمند بانک ملی عنوان نمودند.

در ادامه مدیرعامل محترم شرکت پارس و مدیر محترم پشتیبانی شرق کشور، طی بازدید از سایت مرکزی بانک ملی استان، در نشستی صمیمی با همکاران انفورماتیک استان به گفتگو پرداختند.

روابط عمومی شرکت پارس ضمن تقدیر و تشکر از مساعی مسوول محترم نمایندگی و کارکنان شرکت در استان یزد، امید دارد که این گونه بازدیدها در اعتلای عملکرد کارکنان معزز، موثر بوده و از رهنمودهای مستقیم مدیرعامل محترم شرکت و سایر مسوولان در پیشبرد اهداف سازمانی استفاده شود.

 

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: