بازدید مدیرعامل شرکت پارس سداد از مرکز پشتیبانی استان کرمانشاه

بازدید مدیرعامل شرکت پارس سداد از مرکز پشتیبانی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس سداد، صبح روز دوشنبه مورخ 97/12/6 دکتر تکبیری، مدیر عامل شرکت با همراهی مهندس پورحنیفه، معاون پشتیبانی کشور و مهندس اصغری، مدیر پشتیبانی غرب کشور به منظور بازدید از مرکز پشتیبانی استان کرمانشاه و اداره امور شعب، وارد این استان شدند.
در ابتدای این سفر، پس از استقبال رسمی ضمن حضور در اداره امور شعب استان، جلسه ای صمیمانه با مهندس جلیلیان، رییس اداره امور شعب استان و مهندس الماسی، رییس اداره انفورماتیک استان و مهندس سنجابی همکار انفورماتیک اداره امور استان برگزار گردید که در آن به تشریح شرایط استان و مناطق زلزله زده و موضوعاتی همچون سیستم جامع تسهیلات و سایر فعالیت های شرکت پارس سداد در استان پرداخته شد. همچنین در این دیدار آقای جلیلیان ضمن ابراز رضایت کامل از خدمات شرکت پارس سداد و مجموعه همکاران استان، از حضور مدیرعامل شرکت و همراهان ایشان در استان کرمانشاه تقدیر و تشکر نمودند.
در ادامه این بازدید، دکتر تکبیری به همراه هیات همراه از VTM مستقر در شعبه میدان آزادی کرمانشاه بازدید به عمل آورده و پس از آن در نشستی صمیمانه با پرسنل مرکز پشتیبانی استان به صحبت و گفتگو پرداختند.
در این بازدید یک روزه، دستاوردها و ابداعات همکاران مرکز پشتیبانی استان کرمانشاه حضور مدیرعامل و هیات همراه ارائه گردید.

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: