بازدید مقام محترم مدیریت عامل بانک ملی ایران و اعضای هیات مدیره از شرکت پارس تکنولوژی سداد

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس تکنولوژی سداد، روز یک شنبه 6بهمن ماه، دکتر حسین زاده، مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک ملی ایران به اتفاق آقایان مسعود خاتونی و عباس شفیعی، اعضای هیات مدیره، مدیران و روسای محترم ادارات مرکزی بانک ملی ایران، روسای ادارات امور شعب استان تهران، رییس هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد و سایر هیات همراه از شرکت پارس تکنولوژی سداد بازدید به عمل آوردند.

این بازدید به منظور برگزاری آیین رونمایی از "سامانه هوشمند مدیریت شعب بانک ملی ایران" به عمل آمد. این سامانه که آخرین محصول تولیدی توسط متخصصان جوان شرکت پارس تکنولوژی سداد است، با هدف کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری از انرژی های مورد استفاده شعب و هوشمندسازی آن، طراحی و در 5شعبه نمونه به صورت کامل اجرایی گردید.

در این رویداد، ابتدا دکتر مهدی تکبیری، مدیرعامل شرکت پارس، ضمن معرفی این فعالیتهای توسعه ای شرکت پارس در یک سال گذشته، برنامه های آتی این شرکت را به منظور تبدیل شدن شرکت پارس به قطب سخت افزاری بانک ملی ایران را تشریح نمود. 

در ادامه مهندس خاتونی، عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، ضمن تشکر از زحمات یکساله همکاران شرکت پارس که با کمبودها و سختی های موجود، توانستند پروژه های این شرکت را اجرایی نمودند.

همچنین دکتر حسین زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران، این اقدام شرکت پارس را قابل تقدیر دانست و بیان نمودند که  متخصصان جوان این شرکت با اتکا به علم و دانش روز دنیا توانسته اند نیازهای حوزه بانکداری در زمینه خدمات و محصولات را بومی سازی کنند که این اقدامات نوآورانه، خودکفایی در تولید محصولات همچون سامانه نوبت دهی، سامانه SBU، فایروال پارس گارد و دیگر محصولات تولیدی این شرکت و عدم وابستگی به واردات را منجر شده است.

در حاشیه این دیدار، دکتر حسین زاده ضمن بازدید از واحدهای تحقیق و توسعه، Call Center، واحد شبکه و امنیت و سایر قسمت های فعال در شرکت پارس، از زحمات شبانه روزی پرسنل و متخصصان این شرکت تقدیر نمود و خاطر نشان کرد ارائه خدمات آنلاین و به موقع در شعب سراسر کشور، مرهون زحمات شبانه روزی این شرکت است.

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: