چشم انداز و اهداف

  • تکیه بر تلاش در ارائه بهتر خدمات

شرکت پارس با هدف نیل به ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات فناوری اطلاعات بانکی به مشتریان در جهت تداوم ارائه این خدمات در سطح شعب بانک ملی گام برمی دارد. این شرکت وظیفه ارائه خدمات و پشتیبانی تخصصی در زمینه های متفاوتی از جمله نصب، راه اندازی، تعمیر، نگهداری و تعویض قطعات کلیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و تجهیزات جانبی، سیم کشی برق و دیتا، نگهداری و پشتیبانی Rack، صدور کارت‌های بانکی و رمز، خدمات مانیتورینگ خودپردازها در شعب مناطق تهران، شهرستان‌ها، باجه‌ها و واحدهای ستادی را برعهده دارد. همچنین شرکت متعهد به بازدید فنی ادواری افزارهای رایانه‌ای، تجهیزات مرتبط، پاسخگویی به نیازهای بانک برای رفع اشکال و خرابی مجموعه رایانه ای طبق موارد ذکر شده در قرارداد فی‌ما بین با بانک ملی ایران می‌باشد. شرکت پارس با پشتیبانی از تجهیزات و نرم افزارهای بانکی بصورت شبانه روزی با افزایش سرعت، دقت و هماهنگی با سایر ارکان شرکت داده ورزی سداد در جلب رضایت مندی بانک ملی و مشتریان محترم تاثیر بسزایی دارد.

  • تکیه بر استفاده از استاندارد وتکنولوژی های روز در ارائه خدمات

ارائه خدمات پشتیبانی بر مبنای استاندارد بین المللی ITIL و در سایه استفاده از تکنولوژی‌های روز وهمگام با بانک ملی ایران و شرکت داده ورزی سداد در استفاده و توسعه بروز نرم افزارهای بانکی و سخت‌افزارها همواره از اهداف این شرکت می باشد. به مدد استفاده از سیستم های امداد مشتریان و بهره‌گیری از سیستم جامع پشتیبانی،  مدیریت عامل و سایر مسئولین بر ارائه خدمات بموقع نظارت دارند.

  • کسب رضایت مشتریان از طریق توسعه کمیت خدمات وارتقاء توانمندی‌ها، مهارت وکیفیت خدمات

هدف شرکت این است که به مشتریان  خود کمک کند تا با اعتماد به پارس تصمیم های موثر اتخاذ کرده و پشتیبانی کالا و خدمات را در حوزه‌ی فناوری اطلاعات کاملا به ما بسپارند. جلب رضایت مشتریان با فرآیندی مطمئن دائماً مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.