بازدید جناب آقای مهندس خاتونی و هیات همراه از مرکز تماس خدمات مشتریان شرکت پارس

.

جناب آقای مهندس خاتونی _ عضو محترم هیات مدیره بانک ملی ایران و هیات همراه _درعصر روز جمعه مورخه 97/08/04 از مرکز خدمات مشتریان شرکت پارس بازدید نمودند. در این بازدید جناب آقای مهندس مختاریان_ مدیرعامل محترم شرکت داده ورزی سداد_، جناب آقای دکتر تکبیری _رئیس محترم هیات مدیره و معاون عملیات _ و جناب آقای دکتر فقیهی عضو هیات مدیره و مدیر محترم مرکز فینوداد ایشان را همراهی می نمودند.

آقای مهندس سیدناصرطاهری_ مدیرعامل محترم شرکت پارس_ ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم بازدید کننده از مرکز تماس خدمات مشتریان شرکت پارس، نسبت به افزایش نیروی انسانی در خصوص   ارایه ی خدمات فروش ارز به زائران عتبات عالیات از طریق پیام رسان"بله"، توضیحاتی را بیان داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس ایشان در توضیحات تکمیلی خود برای بازدیدکنندگان، به روند آموزشی مستمر کارکنان شرکت پارس اشاره نموده و تأکید داشتند حسب ضرورت و نیاز سازمانی در جهت اهداف عالیه ی شرکت، تمامی کارکنان تحت آموزش های لازم قرار می گیرند.

گفتنی است، هم زمان با تصمیمات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تخصیص ارز به زائران مراسم اربعین حسینی(ع) و متعاقب آن تصمیم بانک ملی ایران در جهت اجرایی شدن این مهم، شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد(پارس) به عنوان بازوی عملیاتی و پشتیبانی فناوری اطلاعات بانک ملی، فعالیت ویژه خود را آغاز نمود. به این منظور تعداد کارشناسان متخصص ویژه پاسخگویی به زائران محترم به 50نفر افزایش یافت که در طول تمام ایام هفته، به صورت 24 ساعته از 29 مهرماه گذشته پاسخگوی ابهامات و مسایل مطروحه از سوی زائران گرامی می باشند.

شایان ذکر است که در طی روزهای گذشته تاکنون، به بیش از 40هزار تماس، پاسخگویی شده و راهنمایی های لازم به انجام رسیده است.

در این دیدار جناب آقای مهندس خاتونی از تلاش ها و سعه ی صدر همکاران پاسخگو به زائران، تشکر نموده و خاطرنشان ساختند که شرکت پارس همیشه به عنوان بازوی پرتوان بانک ملی ایران در امور پشتیبانی در صحنه ی خدمت بوده است. همچنین جناب آقای مهندس مختاریان نیز از همراهی شرکت پارس در تمامی امور محوله قدردانی نموده و از تمهیدات اخیر در جهت پاسخگویی به زائران تشکر نمودند.

شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه ای سداد(پارس) ضمن آرزوی قبولی زیارت تمامی عزیزان، آمادگی لازم در خصوص پاسخگویی به زائران محترم را دارا می باشد.

 

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: