برگزاری مراسم تودیع و معارفه ی مدیرعامل شرکت پارس

.

صبح روز یکشنبه مورخه 27/08/97 اعضای جدید هیات مدیره شرکت پارس تشکیل جلسه داده و بر اساس مصوبه این جلسه، جناب آقای دکتر مهدی تکبیری به سمت مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره و جناب آقای مهندس احمدرضا نصر اصفهانی به سمت رییس هیات مدیره شرکت پارس انتخاب شدند و جناب آقای مهندس صحاف به عنوان عضو هیات مدیره در سمت خویش ابقا گردیدند.

بعداز ظهر روز یکشنبه 27/08/97 با حضور اعضای محترم هیات مدیره شرکت پشتیبانی افرازهای رایانه ای سداد، مدیرعامل محترم شرکت داده ورزی سداد، و جمعی از معاونان و مدیران شرکت پارس و شرکت سداد، مراسم تودیع و معارفه ی مدیرعامل جدید شرکت پارس برگزار شد.

در این جلسه از تلاش ها و خدمات جناب آقای مهندس طاهری، در طول چندین سال مدیریت خالصانه ی شرکت پارس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

جناب آقای مهندس مختاریان_ مدیرعامل محترم شرکت داده ورزی سداد_ ضمن تجلیل از شخصیت جناب آقای مهندس طاهری و گرامی داشت زحمات چندین ساله ی ایشان در شرکت های سداد و پارس، خدمات ارزنده و تلاش های بی شائبه وی را ماندگار خوانده و درایت ایشان را در اعتلای سطح خدمت رسانی به بانک ملی ایران را ستود. ایشان با اشاره به رضایت کامل از عملکرد جناب آقای مهندس طاهری، انجام این تصمیم را در اجرای مصوبات مجلس شورای اسلامی بیان داشته و اخلاق پسندیده مدیریتی جناب آقای طاهری در تمام امور را یاد آور شدند.

 آقای مختاریان ضمن اشاره به اقدامات اعمال شده در جهت حصول اهداف شرکت پارس، بر ادامه ی سیاست های موردنظر تأکید فرمودند.

با توجه به تغییرات انجام شده، از خدمات صادقانه ی جناب آقای مهندس ملکان_ نایب رییس و عضو محترم هیات مدیره شرکت پارس_ نیز تقدیر و تشکر شد.

در ادامه این مراسم جناب آقای دکتر تکبیری_ مدیرعامل محترم شرکت پارس_ از زحمات فراوان جناب آقای مهندس طاهری تشکر نمودند. ایشان با اشاره به دوران پرتلاش مدیریت     آقای مهندس طاهری، از سعه ی صدر، خدمات ارزنده ، خالصانه و ماندگار ، به ویژه از تشریک مساعی جناب آقای طاهری در دوران پرچالش سالهای اخیر تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون داشتند. جناب آقای دکتر تکبیری در ادامه سخنان خود از خدمات  جناب آقای مهندس ملکان، عضو محترم هیات مدیره سابق شرکت پارس در طول دوران تصدی مسوولیتهای محوله سپاسگزاری نمودند. 

دیدگاه
ما را از نظر خود آگاه نمایید: